20 апреля 2019
BLOGNEWS — мнения и события

Саакашвілі в Кривому Розі закидали яйцями з зеленкою

У лідера української політичної партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі кинули зеленкою під час зустрічі з жителями міста Кривий Ріг в Дніпропетровській області України.

Про це політик повідомив на своїй сторінці в Facebook, а також розмістив відеозапис інциденту.

За його словами, він приїхав до Кривого Рогу «на запрошення дуже мужніх місцевих активістів». Однак місто, за словами Саакашвілі, «контролюється ОЗУ Вілкула».

«Вони підіслали на мою зустріч тітушек, які кидали в мою сторону пакети із зеленкою, після я пожартував, що місцеві бандити намагалися перетворити нас в партію Зелених», - написав Михайло Саакашвілі.

Голова міської ради Кривого Рогу,  Юрій Вілкул, його син Олександр є депутатом Верховної ради, до цього, в 2012-2014 роках, він займав пост віце-прем'єра уряду.

Колишній глава Одеської області після інциденту продовжив спілкування з жителям міста.

Як повідомляє українське видання «Апостроф» з посиланням на телеканал «Перший міський», людина, яка напала на Саакашвілі була затримана поліцією, але про її особистість нічого не повідомляється.

Як повідомляє видання, в Саакашвілі з натовпу кинули пляшку з медичним розчином, «бризки зеленки розлетілися на кілька метрів убік і потрапили на одяг десятків людей».

Портал Dnepr24 передає, що крім зеленки в Саакашвілі також кинули яйцем: «Полум'яну мову перервав обстріл яйцями і зеленкою. Облитий зеленкою Міхо пожартував, що його прийняли в партію Зелених ».

Михайло Саакашвілі був президентом Грузії з 2004 року по 2007 рік, а також з 2008 року по 2013 рік. У 2015 році він став головою Одеської обласної адміністрації, а також був призначений радником президента України Петра Порошенка. У лютому Саакашвілі заявив про реєстрацію в Україні партії «Рух нових сил».

20.06.2017

Похожие записи

Где смотреть матч участников ЧМ-2018 Россия – Бразилия

Где смотреть матч участников ЧМ-2018 Россия – Бразилия
Спорт

В пятницу, 23 марта, в Москве на стадионе "Лужники" состоится товарищеский матч: хозяин ЧМ-2018 сборная России примет одного из фаворитов предстоящего мундиаля Бразилию. Накануне товарищеского матча с Бразилией сборная России в полном составе сдала ...

Читать дальше

Сборная Украины по гандболу проиграла Швейцарии в отборе на Евро-2018

Сборная Украины по гандболу проиграла Швейцарии в отборе на Евро-2018
Спорт

Женская сборная Украины по гандболу проиграла Швейцарии (15:21) в третьем туре отбора на Евро-2018, существенно ухудшив турнирную ситуацию. Швейцария – главный аутсайдер квартета, где играет Украина, сумела навязать свою игру сине-желтым, не дав абс...

Читать дальше

Впервые выращена живая костная ткань

Впервые выращена живая костная ткань
Здоровье и красота

Впервые в истории современной трансплантологии ученым удалось вырастить самую настоящую костную ткань. Этих успехов удалось достичь ученым из Шотландии и Ирландии. Как пишет журнал Nature Biomedical Engineering, это может стать настоящим прорывом в м...

Читать дальше

Украина существенно нарастила экспорт в Чехию

Украина существенно нарастила экспорт в Чехию
Деньги

В экспорте из Украины в Чехию появилось 209 субпозиций, что позволило Украине заработать дополнительные $12 млн. Экспорт товаров в Чехию из Украины в первом квартале 2018 года составил $217,7 млн. Это на $53,2 млн больше в сравнении ...

Читать дальше