19 декабря 2018
BLOGNEWS — мнения и события

Саакашвілі в Кривому Розі закидали яйцями з зеленкою

У лідера української політичної партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі кинули зеленкою під час зустрічі з жителями міста Кривий Ріг в Дніпропетровській області України.

Про це політик повідомив на своїй сторінці в Facebook, а також розмістив відеозапис інциденту.

За його словами, він приїхав до Кривого Рогу «на запрошення дуже мужніх місцевих активістів». Однак місто, за словами Саакашвілі, «контролюється ОЗУ Вілкула».

«Вони підіслали на мою зустріч тітушек, які кидали в мою сторону пакети із зеленкою, після я пожартував, що місцеві бандити намагалися перетворити нас в партію Зелених», - написав Михайло Саакашвілі.

Голова міської ради Кривого Рогу,  Юрій Вілкул, його син Олександр є депутатом Верховної ради, до цього, в 2012-2014 роках, він займав пост віце-прем'єра уряду.

Колишній глава Одеської області після інциденту продовжив спілкування з жителям міста.

Як повідомляє українське видання «Апостроф» з посиланням на телеканал «Перший міський», людина, яка напала на Саакашвілі була затримана поліцією, але про її особистість нічого не повідомляється.

Як повідомляє видання, в Саакашвілі з натовпу кинули пляшку з медичним розчином, «бризки зеленки розлетілися на кілька метрів убік і потрапили на одяг десятків людей».

Портал Dnepr24 передає, що крім зеленки в Саакашвілі також кинули яйцем: «Полум'яну мову перервав обстріл яйцями і зеленкою. Облитий зеленкою Міхо пожартував, що його прийняли в партію Зелених ».

Михайло Саакашвілі був президентом Грузії з 2004 року по 2007 рік, а також з 2008 року по 2013 рік. У 2015 році він став головою Одеської обласної адміністрації, а також був призначений радником президента України Петра Порошенка. У лютому Саакашвілі заявив про реєстрацію в Україні партії «Рух нових сил».

20.06.2017

Похожие записи

Главные достоинства и особенности кованых ворот

Главные достоинства и особенности кованых ворот
Строительство

На участке с домом или коттеджем ворота являются именно тем элементом, который в первую очередь попадается на глаза гостям или прохожим. Они выступают в роли некой визитной карточки, по которой формируется первое впечатление о владельце земельного уч...

Читать дальше

Популярная мебель и аксессуары из магазина ИКЕА

Популярная мебель и аксессуары из магазина ИКЕА
Без рубрики

Приглушенные цвета, классический стиль, минималистические формы и приемлемые цены мебели и аксессуаров IKEA сделали этот бренд одним из самых популярных в мире. Потребители полюбили скандинавский дизайн и покупают продукцию от этой компании. В интерн...

Читать дальше

Как подобрать пульт управления для техники?

Как подобрать пульт управления для техники?
Технологии

В настоящее время огромное количество всевозможных видов техники оснащается пультами дистанционного управления, благодаря которым пользователи могут контролировать работу устройств на расстоянии. К примеру, практически каждый современный телевизор им...

Читать дальше

Фотоальбом как практичный подарок на свадьбу

Фотоальбом как практичный подарок на свадьбу
Разное

Особенно радостные и приятные воспоминая в жизни людей оставляет свадьба.Пересматривать запечатленные в фотографиях моменты этого великолепного события молодоженам захочется в своей жизни постоянно. Поэтому для тех, кто желает сделать приятный сюрпри...

Читать дальше