21 февраля 2019
BLOGNEWS — мнения и события

Плавання в відкритих водах: гідрокостюми, буї, годинники та інші аксесуари

Плавання у відкритих водах дає відчуття свободи і є дуже приємним досвідом для багатьох людей. Але для цього вам треба бути підготовленим. В першу чергу зверніть увагу на температуру води.

Термічний шок може змусити вас втратити дихання на деякий час. Ви також можете відчути легку паніку. Це цілком нормальна реакція, яка проходить швидко. Щоб уникнути цього, краще входити у воду поступово, повільно охолоджуючи шкіру. Якщо вам не подобається холодна вода, придбайте захисний одяг, який надасть вам тепловий комфорт. Лише коли первинний дискомфорт проходить, почніть робити повільні видихи, і лише тоді набирайте свій ритм. Таким чином, ви прискорите адаптацію тіла.

Цікава альтернатива - відпочинок в Трускавці з Едвард тур. Загальновідомо, що в Трускавці знаходиться багато джерел з мінеральними водами. Тут можна не тільки активно відпочити, а і оздоровитися всієї сім’єю.   

Краще уникати хвиль. Річки, озера і лиманами небезпечні, якщо говорити про хвилі. Проте, ви просто повинні навчитися добре плавати. Це не складно, просто потрібна практика.

Гідрокостюм полегшує плавання, прискорює вас і допомагає підтримувати технологію не менш, як у кваліфікованих плавців. Перші навчальні заняття в гідрокостюмі не дуже приємні і комфортні. Неопрен може, здавалося б, обмежувати, а погано розтягнутий піноподібний матеріал іноді сковує рухи. Однак достатньо його правильно надягнути і закріпити так, щоб ці почуття зникли.  

Навігація

У відкритих водах навігація дуже важлива. На відміну від басейна, ви можете загубитися на озері. Навігація дозволяє легко припливати до обраної точки на горизонті. Щоб зробити свою орієнтацію простішою, виберіть ширококутні окуляри, які забезпечують хорошу видимість, щоб ви не повертали голову, щоб побачити, що відбувається навколо. Окуляри також повинні мати гарне анти-туманне покриття та ультрафіолетовий фільтр.  

Безпека

Ніколи не пийте алкоголь. Це правило застосовується суворо незалежно від водойми.  

Завжди майте з собою захисний буй в яскравому кольорі, чітко контрастного від води (тобто не чорного або темно-синього кольору, але яскраво-червоного кольору). При покупці тренувального обладнання, виберіть таке, яке має відповідний зсув (ця інформація повинна бути на виробі). Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що гаджет тримає вас на поверхні води. Плавучий ремінець розташовується по діагоналі над плечем. Переконайтеся, щоб він не був занадто коротким. Цікавим варіантом є водонепроникаючий мішок для зберігання телефону або ключів, який при складанні займає дуже мало місця і є легким.

14.06.2018

Похожие записи

Уникальный стартап позволит не замерзнуть в самый лютый мороз

Уникальный стартап позволит не замерзнуть в самый лютый мороз
Новости

Компания Ravean Team представила инновационное изобретение – куртку, которая за счет встроенного аккумулятора обеспечивает подогрев, а так же заряжает смартфон прямо на улице, информирует onegadget.ru. Об этом рассказали в пресс-службе компании. Сооб...

Читать дальше

Имплантация пигментного слоя сетчатки помогла сохранить зрение

Имплантация пигментного слоя сетчатки помогла сохранить зрение
Здоровье и красота

Борьба с заболеваниями, которые в той или иной степени угрожают жизни человека – одно из самых приоритетных направлений современной медицины. Но современные технологии сегодня способны не только вылечить пациента от каких-либо недугов, но и вернуть у...

Читать дальше

Ученые нашли способ зачатия ребенка без участия женщины

Ученые нашли способ зачатия ребенка без участия женщины
Новости

Группа ученых из Университета Бата нашла способ зачатия ребенка, в котором не обязательно участие женщины: было установлено, что оплодотворить можно не только яйцеклетки, как считалось ранее, а любые клетки в организме человека, информирует onegadget...

Читать дальше

Mio Pup - игрушка и друг

Mio Pup - игрушка и друг
Новости

Умный Mio Pup может стать интересной игрушкой и хорошим другом для вас и вашего ребенка. Не хотите иметь дома настоящее домашнее животное? Вам очень сложно ухаживать за животным и убирать за ним, сложно гулять с собакой и чистить клетку птице? Такое ...

Читать дальше