21 октября 2018
BLOGNEWS — мнения и события

Плавання в відкритих водах: гідрокостюми, буї, годинники та інші аксесуари

Плавання у відкритих водах дає відчуття свободи і є дуже приємним досвідом для багатьох людей. Але для цього вам треба бути підготовленим. В першу чергу зверніть увагу на температуру води.

Термічний шок може змусити вас втратити дихання на деякий час. Ви також можете відчути легку паніку. Це цілком нормальна реакція, яка проходить швидко. Щоб уникнути цього, краще входити у воду поступово, повільно охолоджуючи шкіру. Якщо вам не подобається холодна вода, придбайте захисний одяг, який надасть вам тепловий комфорт. Лише коли первинний дискомфорт проходить, почніть робити повільні видихи, і лише тоді набирайте свій ритм. Таким чином, ви прискорите адаптацію тіла.

Цікава альтернатива - відпочинок в Трускавці з Едвард тур. Загальновідомо, що в Трускавці знаходиться багато джерел з мінеральними водами. Тут можна не тільки активно відпочити, а і оздоровитися всієї сім’єю.   

Краще уникати хвиль. Річки, озера і лиманами небезпечні, якщо говорити про хвилі. Проте, ви просто повинні навчитися добре плавати. Це не складно, просто потрібна практика.

Гідрокостюм полегшує плавання, прискорює вас і допомагає підтримувати технологію не менш, як у кваліфікованих плавців. Перші навчальні заняття в гідрокостюмі не дуже приємні і комфортні. Неопрен може, здавалося б, обмежувати, а погано розтягнутий піноподібний матеріал іноді сковує рухи. Однак достатньо його правильно надягнути і закріпити так, щоб ці почуття зникли.  

Навігація

У відкритих водах навігація дуже важлива. На відміну від басейна, ви можете загубитися на озері. Навігація дозволяє легко припливати до обраної точки на горизонті. Щоб зробити свою орієнтацію простішою, виберіть ширококутні окуляри, які забезпечують хорошу видимість, щоб ви не повертали голову, щоб побачити, що відбувається навколо. Окуляри також повинні мати гарне анти-туманне покриття та ультрафіолетовий фільтр.  

Безпека

Ніколи не пийте алкоголь. Це правило застосовується суворо незалежно від водойми.  

Завжди майте з собою захисний буй в яскравому кольорі, чітко контрастного від води (тобто не чорного або темно-синього кольору, але яскраво-червоного кольору). При покупці тренувального обладнання, виберіть таке, яке має відповідний зсув (ця інформація повинна бути на виробі). Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що гаджет тримає вас на поверхні води. Плавучий ремінець розташовується по діагоналі над плечем. Переконайтеся, щоб він не був занадто коротким. Цікавим варіантом є водонепроникаючий мішок для зберігання телефону або ключів, який при складанні займає дуже мало місця і є легким.

14.06.2018

Похожие записи

Главные достоинства и особенности кованых ворот

Главные достоинства и особенности кованых ворот
Строительство

На участке с домом или коттеджем ворота являются именно тем элементом, который в первую очередь попадается на глаза гостям или прохожим. Они выступают в роли некой визитной карточки, по которой формируется первое впечатление о владельце земельного уч...

Читать дальше

Популярная мебель и аксессуары из магазина ИКЕА

Популярная мебель и аксессуары из магазина ИКЕА
Без рубрики

Приглушенные цвета, классический стиль, минималистические формы и приемлемые цены мебели и аксессуаров IKEA сделали этот бренд одним из самых популярных в мире. Потребители полюбили скандинавский дизайн и покупают продукцию от этой компании. В интерн...

Читать дальше

Как подобрать пульт управления для техники?

Как подобрать пульт управления для техники?
Технологии

В настоящее время огромное количество всевозможных видов техники оснащается пультами дистанционного управления, благодаря которым пользователи могут контролировать работу устройств на расстоянии. К примеру, практически каждый современный телевизор им...

Читать дальше

Фотоальбом как практичный подарок на свадьбу

Фотоальбом как практичный подарок на свадьбу
Разное

Особенно радостные и приятные воспоминая в жизни людей оставляет свадьба.Пересматривать запечатленные в фотографиях моменты этого великолепного события молодоженам захочется в своей жизни постоянно. Поэтому для тех, кто желает сделать приятный сюрпри...

Читать дальше