16 декабря 2018
BLOGNEWS — мнения и события

Плавання в відкритих водах: гідрокостюми, буї, годинники та інші аксесуари

Плавання у відкритих водах дає відчуття свободи і є дуже приємним досвідом для багатьох людей. Але для цього вам треба бути підготовленим. В першу чергу зверніть увагу на температуру води.

Термічний шок може змусити вас втратити дихання на деякий час. Ви також можете відчути легку паніку. Це цілком нормальна реакція, яка проходить швидко. Щоб уникнути цього, краще входити у воду поступово, повільно охолоджуючи шкіру. Якщо вам не подобається холодна вода, придбайте захисний одяг, який надасть вам тепловий комфорт. Лише коли первинний дискомфорт проходить, почніть робити повільні видихи, і лише тоді набирайте свій ритм. Таким чином, ви прискорите адаптацію тіла.

Цікава альтернатива - відпочинок в Трускавці з Едвард тур. Загальновідомо, що в Трускавці знаходиться багато джерел з мінеральними водами. Тут можна не тільки активно відпочити, а і оздоровитися всієї сім’єю.   

Краще уникати хвиль. Річки, озера і лиманами небезпечні, якщо говорити про хвилі. Проте, ви просто повинні навчитися добре плавати. Це не складно, просто потрібна практика.

Гідрокостюм полегшує плавання, прискорює вас і допомагає підтримувати технологію не менш, як у кваліфікованих плавців. Перші навчальні заняття в гідрокостюмі не дуже приємні і комфортні. Неопрен може, здавалося б, обмежувати, а погано розтягнутий піноподібний матеріал іноді сковує рухи. Однак достатньо його правильно надягнути і закріпити так, щоб ці почуття зникли.  

Навігація

У відкритих водах навігація дуже важлива. На відміну від басейна, ви можете загубитися на озері. Навігація дозволяє легко припливати до обраної точки на горизонті. Щоб зробити свою орієнтацію простішою, виберіть ширококутні окуляри, які забезпечують хорошу видимість, щоб ви не повертали голову, щоб побачити, що відбувається навколо. Окуляри також повинні мати гарне анти-туманне покриття та ультрафіолетовий фільтр.  

Безпека

Ніколи не пийте алкоголь. Це правило застосовується суворо незалежно від водойми.  

Завжди майте з собою захисний буй в яскравому кольорі, чітко контрастного від води (тобто не чорного або темно-синього кольору, але яскраво-червоного кольору). При покупці тренувального обладнання, виберіть таке, яке має відповідний зсув (ця інформація повинна бути на виробі). Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що гаджет тримає вас на поверхні води. Плавучий ремінець розташовується по діагоналі над плечем. Переконайтеся, щоб він не був занадто коротким. Цікавим варіантом є водонепроникаючий мішок для зберігання телефону або ключів, який при складанні займає дуже мало місця і є легким.

14.06.2018

Похожие записи

США опередили Россиию по добыче нефти

США опередили Россиию по добыче нефти
Деньги

Американские нефтяники в марте добывали в среднем 10,425 млн баррелей "черного золота" в сутки. В марте текущего года США оказались на первом месте в мире по объему добычи нефти, опередив Россию. Об этом свидетельствуют данные органи...

Читать дальше

ТОП-10 новинок Нью-Йоркского автосалона, которые "светят" Украине

ТОП-10 новинок Нью-Йоркского автосалона, которые
Авто

1. Новое поколение Toyota RAV4 Новинка построена на новой же модульной платформе компании – TNGA, которая сейчас используется на новых моделях Camry, C-HR и Prius. Габариты практически не изменились: длина – 4595 мм, ширина – 1855 мм высота – 1699 м...

Читать дальше

В Меджлисе объяснили, почему Россия просчиталась с Крымским мостом

В Меджлисе объяснили, почему Россия просчиталась с Крымским мостом
Новости

Крымский мост, соединивший Россию с аннексированным полуостровом, стал для оккупантов "мостом в никуда", а громадные средства, потраченные на его сооружение, не окупятся. Такое мнение высказал в эфире ObozTV заместитель главы Меджлиса крымскотатарск...

Читать дальше

Маск показал финальный дизайн корабля для запуска астронавтов на МКС

Маск показал финальный дизайн корабля для запуска астронавтов на МКС
Технологии

Основатель SpaceX Илон Маск показал окончательный дизайн пилотируемого корабля Crew Dragon, предназначенного для доставки экипажей на Международную космическую станцию (МКС). Фото Crew Dragon Маск опубликовал в своем "Твиттере". "Корабль Crew Drago...

Читать дальше