23 мая 2019
BLOGNEWS — мнения и события

Плавання в відкритих водах: гідрокостюми, буї, годинники та інші аксесуари

Плавання у відкритих водах дає відчуття свободи і є дуже приємним досвідом для багатьох людей. Але для цього вам треба бути підготовленим. В першу чергу зверніть увагу на температуру води.

Термічний шок може змусити вас втратити дихання на деякий час. Ви також можете відчути легку паніку. Це цілком нормальна реакція, яка проходить швидко. Щоб уникнути цього, краще входити у воду поступово, повільно охолоджуючи шкіру. Якщо вам не подобається холодна вода, придбайте захисний одяг, який надасть вам тепловий комфорт. Лише коли первинний дискомфорт проходить, почніть робити повільні видихи, і лише тоді набирайте свій ритм. Таким чином, ви прискорите адаптацію тіла.

Цікава альтернатива - відпочинок в Трускавці з Едвард тур. Загальновідомо, що в Трускавці знаходиться багато джерел з мінеральними водами. Тут можна не тільки активно відпочити, а і оздоровитися всієї сім’єю.   

Краще уникати хвиль. Річки, озера і лиманами небезпечні, якщо говорити про хвилі. Проте, ви просто повинні навчитися добре плавати. Це не складно, просто потрібна практика.

Гідрокостюм полегшує плавання, прискорює вас і допомагає підтримувати технологію не менш, як у кваліфікованих плавців. Перші навчальні заняття в гідрокостюмі не дуже приємні і комфортні. Неопрен може, здавалося б, обмежувати, а погано розтягнутий піноподібний матеріал іноді сковує рухи. Однак достатньо його правильно надягнути і закріпити так, щоб ці почуття зникли.  

Навігація

У відкритих водах навігація дуже важлива. На відміну від басейна, ви можете загубитися на озері. Навігація дозволяє легко припливати до обраної точки на горизонті. Щоб зробити свою орієнтацію простішою, виберіть ширококутні окуляри, які забезпечують хорошу видимість, щоб ви не повертали голову, щоб побачити, що відбувається навколо. Окуляри також повинні мати гарне анти-туманне покриття та ультрафіолетовий фільтр.  

Безпека

Ніколи не пийте алкоголь. Це правило застосовується суворо незалежно від водойми.  

Завжди майте з собою захисний буй в яскравому кольорі, чітко контрастного від води (тобто не чорного або темно-синього кольору, але яскраво-червоного кольору). При покупці тренувального обладнання, виберіть таке, яке має відповідний зсув (ця інформація повинна бути на виробі). Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що гаджет тримає вас на поверхні води. Плавучий ремінець розташовується по діагоналі над плечем. Переконайтеся, щоб він не був занадто коротким. Цікавим варіантом є водонепроникаючий мішок для зберігання телефону або ключів, який при складанні займає дуже мало місця і є легким.

14.06.2018

Похожие записи

В Украине растет уровень заболеваемости педикулезом: названы области-лидеры

В Украине растет уровень заболеваемости педикулезом: названы области-лидеры
Здоровье и красота

Министерство здравоохранения в прошлом году зафиксировало рост уровня заболеваемости педикулезом и фтириоз в 11 регионах Украины. Об этом сообщил Центр общественного здоровья Минздрава Украины. Согласно информации ведомства, наиболее существенный ро...

Читать дальше

Правильная организация рабочего стола вместе с канцелярией из магазина Akvarel

Правильная организация рабочего стола вместе с канцелярией из магазина Akvarel
Разное

Органайзер на столе может быть в форме чашеобразного блюда. Он может быть выполнен из пластика, металла (например, металлическая сетка), дерева или керамики. Подобные контейнеры дают больше возможностей для экспериментов по размещению канцелярских пр...

Читать дальше

Госдолг в августе сократился на $860 миллионов

Госдолг в августе сократился на $860 миллионов
Деньги

В гривневом эквиваленте объем госдолга за этот период вырос на 91 млрд грн, или на 4,2%, - до 2,12 трлн грн. Государственный долг Украины по состоянию на конец августа 2018 года уменьшился на 860 млн долларов и составляет 74,85 млрд ...

Читать дальше

Особенности лечения боли в коленях

Особенности лечения боли в коленях
Здоровье и красота

Самым большим суставом в организме человека является коленный. Нередко именно этот сустав травмируется и слишком сильно перегружается, что в свою очередь приводит к возникновению целого ряда заболеваний – артроз, артрит и так далее. И соответственно ...

Читать дальше