19 декабря 2018
BLOGNEWS — мнения и события

Помер студент з США, засуджений в КНДР за плакат на 15 років

23-річний американський студент Отто Уормбір, який провів 15 місяців в ув'язненні в Північній Кореї, помер в США.

Про це йдеться в заяві сім'ї Уормбіра.

Уормбіра доставили в США в стані коми 13 червня і поклали в лікарню міста Цинциннаті в штаті Огайо.

Президент США Дональд Трамп засудив "жорстокість північнокорейського режиму" у зв'язку зі смертю Уормбіра.

"Доля Отто лише зміцнює прихильність моєї адміністрації завданню запобігання подібних трагедій невинних людей. Людей, які страждають від режимів, які не поважають верховенство закону і людську гідність", - заявив Трамп.
Уормбір приїхав в КНДР 25 грудня 2015 року через Пекін в складі туристичної групи. Під кінець поїздки він був заарештований, тоді як іншим було дозволено виїхати.

Через два місяці американець постав перед телеоб'єктивами північнокорейського телебачення. Його ввели в зал під конвоєм.

Уормбір розповів на камеру, що заарештований за спробу вкрасти з готелю агітаційний плакат - він нібито був йому потрібен "як трофей" для американської церкви.

На прес-конференції, яка мала ознаки постановочної, арестованнний повідав, що діяв з "мовчазного схвалення влади США", щоб завдати шкоди трудової етики і мотивації корейського народу.

У березні суд Пхеньяна визнав Уормбіра винним в скоєнні державного злочину і засудив до 15 років тюремного ув'язнення.

Провівши 15 місяців в ув'язненні в Північній Кореї, Уормбір повернувся в США в стані коми. Як заявила північнокорейська влада, вони звільнили ув'язненого "з гуманних міркувань".

Лікарі в медичному центрі Цинциннаті говорили, що не бачать ознак фізичного насильства над Отто, проте вони не вірили і в версію північнокорейської влади, згідно з якою у Отто був ботулізм і він впав у кому, прийнявши таблетку снодійного.

Невідомо, що саме сталося з Отто в проміжку між винесенням вироку та повідомленням про те, що його випускають американськими властями 14 червня.

20.06.2017

Похожие записи

Главные достоинства и особенности кованых ворот

Главные достоинства и особенности кованых ворот
Строительство

На участке с домом или коттеджем ворота являются именно тем элементом, который в первую очередь попадается на глаза гостям или прохожим. Они выступают в роли некой визитной карточки, по которой формируется первое впечатление о владельце земельного уч...

Читать дальше

Популярная мебель и аксессуары из магазина ИКЕА

Популярная мебель и аксессуары из магазина ИКЕА
Без рубрики

Приглушенные цвета, классический стиль, минималистические формы и приемлемые цены мебели и аксессуаров IKEA сделали этот бренд одним из самых популярных в мире. Потребители полюбили скандинавский дизайн и покупают продукцию от этой компании. В интерн...

Читать дальше

Как подобрать пульт управления для техники?

Как подобрать пульт управления для техники?
Технологии

В настоящее время огромное количество всевозможных видов техники оснащается пультами дистанционного управления, благодаря которым пользователи могут контролировать работу устройств на расстоянии. К примеру, практически каждый современный телевизор им...

Читать дальше

Фотоальбом как практичный подарок на свадьбу

Фотоальбом как практичный подарок на свадьбу
Разное

Особенно радостные и приятные воспоминая в жизни людей оставляет свадьба.Пересматривать запечатленные в фотографиях моменты этого великолепного события молодоженам захочется в своей жизни постоянно. Поэтому для тех, кто желает сделать приятный сюрпри...

Читать дальше